Laser a radiofrekvence - DERMAX WAVE RF LIGHT

 •   Permanentní odstraňování chloupků  
 • Čištění pleti
 • Ošetření couperozy
 • Redukce celulitidy
 • Omlazování pleti
 • Odstranění podkožního tuku
 • Odstranění pigmentových skvrn

 

 

Permanentní odstraňování chloupků
Každý z nás určitě absolvoval nespočet „zaručených“ zákroků, které slibovaly zbavení nepříjemného ochlupení navždy. Náš přístroj Dermax Wave má samozřejmě stejné ambice, které jsou ovšem založeny na čistě vědeckých a mnohokrát vyzkoušených metodách. Vlasy a chloupky disponují přímou cévní dodávkou živin, kterou ji zásobují krevní cévy subkutánní vrstvy a která je potřebná pro růst vlasů a chloupků. Při různých epilacích je odstraněn kořínek, ale papila zůstává nezasažena, proto chloupek vyroste znovu.

Přístroj Dermax Wawe redukuje přívod živin v papile. Pracuje na principu převodu intenzivního světla na tepelnou energii. Intenzivní světelný impuls se absorbuje v tkáni obsahující barvivo (kořínek chloupku, melanin, hemoglobin, oxyhemoglobin). Vlasový váček se rozehřeje na 70 °C, buňky v něm jsou tepelně zničeny a nakonec vypuzeny z těla bez toho, aby byly poškozeny ostatní tkáně, světelný paprsek ničí pouze buňky vlasového folikulu. Pak již z tohoto místa nemůže vyrůst další chloupek. Ošetření trvá od 10 do 40 minut v závislosti na lokalitě a velikosti ošetřené plochy.

Ošetření je nutné několikrát (5-7x) opakovat, jelikož chloupky rostou v různých fázích. Fotoepilaci je nejúčinnější provádět v období růstu. Díky několika sezením se ošetří chloupky, které byly při předchozích sezeních v období klidu. Zbývající chloupky postupně slábnou, až jsou téměř neviditelné. Nejlepších výsledků se dosahuje, pokud jsou chloupky tmavší a kůže světlejší. Lze však odstranit i úplně světlé až bílé chloupky.

Při ošetření se nasadí ochranné brýle (laser vydává světelné záblesky), na místo se nanese vrstva gelu a následně se místo ošetří (tzv. obliká). Po ošetření se gel omyje. Během ošetření jsou na pleti cítit slabá štípnutí při každém záblesku. Po ošetření můžete v pleti cítit horkost (u citlivějších slabé pálení), která většinou do 20minut odezní, je to bezprostřední reakce na ošetření. Ihned po ošetření je možné se nalíčit a pokračovat v běžných aktivitách.

Důležité je před i po zákroku omezit alespoň na 4 týdny opalování – klasické i v soláriu, používání samoopalovacích přípravků, apod., jelikož v době zákroku a po zákroku je kůže citlivější a UV záření zvyšuje riziko vedlejších účinků, jako je např. vznik pigmentových skvrn. Chloupky je vhodné 1-2 dny před depilací oholit, neholit v den depilace!

Díky SKINWARE Diagnostice dokážeme nastavit nutné parametry, aniž by docházelo k zatížení kůže. Vizuální zobrazovač vyšetřovací mikroskopické kamery tedy nejprve provede první výzkum obrazu, potom rozloží obraz pokožky na jednotlivé pixely a přiřazuje k prozkoumávaným oblastem jednotlivé formy dalšího ošetřování. Jednoduše řečeno, pokožka světlé barvy s mnoha silnými, četnými a tlustými chloupky bude mít jiné parametry než pokožka s menším počtem světlých, řídkých chloupků.
 

Čištění pleti
Příčiny a formy akné jsou rozmanité (komedony, puchýřky, akné, usazeniny loje), naše ošetření zasahuje pouze do zánětlivého procesu, tzn. že působíme proti problému a podporujeme Váš organismus při odbourávání zánětlivých problémů.

Pleť čistíme za pomoci IPL (intenzivního pulsního světla). Jedná se o šetrné zahřívání hlubokých vrstev kůže nízkými dávkami světelné energie. K úspěšnému ošetření dochází postupně za použití specifických filtrů. V průběhu ošetření se nejprve uvolní zrohovatění a dále dochází k vysušení. Podle velikosti a počtu se redukuje velikost a počet postižení.

Ošetření probíhá tak, že se místo ošetření odlíčí, nasadí se ochranné brýle (IPL  vydává světelné záblesky), na místo se nanese vrstva gelu a následně se místo ošetří (tzv. obliká). Po ošetření se gel omyje a nanese se krém s UV faktorem nebo mast. Ošetření trvá individuálně podle velikosti ošetřované plochy, obličej cca 30 minut. Během ošetření jsou na pleti cítit slabá štípnutí při každém záblesku. Po ošetření můžete v pleti cítit horkost (u citlivějších slabé pálení), která většinou do 20minut odezní, je to bezprostřední reakce na ošetření. Ihned po ošetření je možné se nalíčit a pokračovat v běžných aktivitách. Kosmetiku je možné provést cca za 5 - 10 dní, je ale lepší vynechat velké hloubkové čištění a napařování.

Aby mělo ošetření smysl a viditelný efekt, je nutné ho opakovat nejméně 3- 5x !!! (počet ošetření je individuální) s odstupem cca 3 - 5 týdnů (přesně vypočítá počítač pomocí SKINWARE Diagnostiky). Mimo to díky SKINWARE Diagnostice dokážeme nastavit i nutné parametry, aniž by docházelo k zatížení kůže. Vizuální zobrazovač vyšetřovací kamery vyhotoví obraz pokožky pomocí viditelného světla, které dopadne na pokožku a na základě toho nám počítač určí použití filtru a optimální nastavení přístroje Dermax Wave.

Komedon vzniká jestli, že se ucpe folikulový kanálek folikulu mazové žlázy v důsledku nadměrného zrohovatění. Rovinové lamely se zahustí a vytvoří zátku, která zcela uzavře výstup folikulárního kanálku. Vzhledem k melaninu ve spojení s kyslíkem se zátka může zabarvit tmavě.

 

Ošetření couperozy

Je porucha cév. Jako protiopatření je doporučována kosmetika, která však není úspěšná, protože nedokáže proniknout dost hluboko. Cévy vytvářejí širokou rozvětvenou síť, která je nejen hluboce ukryta uvnitř organismu, ale i velmi těsně pod povrchem pokožky. Sílu stěn cév nám redukuje způsob života, výživa, ale i stáří. Když dopadne viditelné denní světlo na pokožku, absorbuje krev v cévách více světla než pokožka a céva ztmavne nebo zčervená.

Při odstranění rozšířených žilek pomocí IPL (intenzivního pulsního světla) je nutno zvážit celou řadu okolností – rozsah postižení, typ pleti, citlivost na slunce, regenerační vlastnosti organizmu. Pokud se při konzultaci shodneme na tom, že je metoda IPL vhodná k dosažení požadovaného efektu, domluvíme další postup.

Ošetření probíhá tak, že se nasadí ochranné brýle (IPL vydává světelné záblesky), na místo se nanese vrstva gelu a následně se místo ošetří (tzv. obliká). Po ošetření se gel omyje a nanese se krém s UV faktorem nebo mast. Ošetření trvá individuálně dle rozsahu postižení a cena se odvíjí od množství impulsů. Během ošetření jsou na pleti cítit slabá štípnutí při každém záblesku. Po ošetření můžete v pleti cítit horkost (u citlivějších slabé pálení), která většinou do 20minut odezní, je to bezprostřední reakce na ošetření. Ihned po ošetření je možné pokračovat v běžných aktivitách.

Aby mělo ošetření smysl a viditelný efekt, je nutné ho opakovat nejméně 3-5x !!! Počet ošetření je individuální zde záleží na druhu pleti a dalších aspektech. Termín další návštěvy vypočítá počítač za pomoci SKINWARE Diagnostiky.

Před ošetřením by nemělo dojít k opálení dané oblasti proto je podzim a zima ideálním obdobím.

 

Redukce celulitidy
Celulitida je problém, který trápí vysoké procento žen všech věkových kategorií. U žen je pojivová tkáň podkoží uspořádána kruhově do oblouků, na rozdíl od mužského tangenciálního uspořádání. Následkem tohoto faktu je, že poruchy podkoží a pojivové tkáně pokožky vytváří onen nepěkný efekt pomerančové kůry – tedy celulitidy. Celulitidu způsobují také faktory, kterými se brání jen velmi těžce – jsou jimi dědičnost, hormonální aktivita, metabolické a oběhové vlivy.

Boj s celulitidou vyžaduje velkou porci trpělivosti a dodržování řady spolu zdánlivě nesouvisejících postupů. Základem je ultrazvukové záření, které se dokáže do značné míry úspěšně celulitidě postavit. Zlepšit funkci oběhového krevního a lymfatického systému a zajistit tak pokožce správné fungování přirozenou cestou. Díky povzbuzení metabolických procesů, odvodnění zadržovaných tekutin a toxinů lymfatickým systémem a procesů tvorby kolagenu se tuková tkáň a celulitida redukuje a pokožka zpevňuje ještě 1 - 2 týdny po ošetření. Během ošetření, které trvá maximálně 40 minut dochází i k mírnému úbytku tukové tkáně. Obecně je požadována aplikace série 5-ti ošetření zhruba po 2 - 3 týdnech.

 

Omlazování pleti

Je přirozené, že se pokožka s přibývajícím věkem stává méně pružnou. Sofistikovaný přístroj Dermax Wave samozřejmě nezastaví proces stárnutí, dokáže ale do velké míry pomocí moderních metod pokožce dodat elasticitu a pružnost.

Díky IPL (intenzivnímu pulsnímu světlu) je pleť po zákroku barevně a prostorově vyhlazená, pevnější a bez nepříjemných otevřených pórů. Jedná se o šetrné zahřívání hlubokých vrstev kůže nízkými dávkami světelné energie. Zahříváním dochází k povzbuzení buněk, které produkují kolagenní vlákna, tím je probuzena nová tvorba kolagenu, vyhlazují se drobné vrásky a pleť se vypíná. Světelná energie je částečně pohlcena v rozšířených žilkách obličeje, čímž dojde k jejich zastavení a následně v několika týdnech k jejich vstřebávání. Při fotorejuvenaci jsou částečně odstraněny i pigmentové skvrny na kůži.

Ošetření probíhá tak, že se místo ošetření odlíčí, nasadí se ochranné brýle (IPL vydává světelné záblesky), na místo se nanese vrstva gelu a následně se místo ošetří (tzv. obliká). Po ošetření se gel omyje, nanese se maska a poté krém. Ošetření obličeje trvá cca 30 minut, doba ošetření na ostatních částech těla se odvíjí od velikosti plochy. Během ošetření jsou na pleti cítit slabá štípnutí při každém záblesku. Po ošetření můžete v pleti cítit horkost (u citlivějších slabé pálení), která většinou do 20minut odezní, je to bezprostřední reakce na ošetření. Ihned po ošetření je možné se nalíčit a pokračovat v běžných aktivitách. Kosmetiku je možné provést cca za 5 - 10 dní, je ale lepší vynechat velké hloubkové čištění a napařování.

Aby mělo ošetření smysl a viditelný efekt, je nutné ho opakovat nejméně 3-5x !!! (počet ošetření je individuální) s odstupem cca 3 - 5 týdnů (přesně vypočítá počítač pomocí SKINWARE Diagnostiky). Nejlepší doba je září - duben. Pleť by před ošetřením neměla být příliš opálená.

Na základě SKINWARE Diagnostiky probíhající za pomoci počítače a mikrokamery nám počítač určí použití patřičného filtru a přístroj nastavíme podle naměřených hodnot, takže získáte absolutní jistotu bezchybného výsledku.

Co je to ten zázračný kolagen? – je nejdůležitější bílkovina v lidském organismu protože tvoří 30 % celkové masy lidské bílkoviny , 70 % masy kožní bílkoviny a až 70% škáry, hlavní části kůže. Jednotlivé částečky bílkovin kolagenu jsou vzájemně propojeny a vytváří velmi silná vlákna, které tvoří struktury buněk, tkání a orgánů v našem těle. Další funkcí kolagenu je regenerovat a vyživovat. Pokud mluvíme pouze o kůži, tak úlohou kolagenu je udržení nejvyšší kvality struktury pokožky, nepřetržitá obnova kožních buněk, zabraňování její dehydrataci, minimalizace vzniku vrásek a také udržování pružnosti pokožky.

 

Odstranění podkožního tuku (bezbolestná liposukce)

Touto revoluční metodou zhubnete v problematických partiích, právě tam, kde se vám to nepodařilo cvičením nebo dietou. Snadno tak dosáhnete optimálně tvarovaných stehen, zadečku, boků, bříška, paží apod. Snadno vás zbavíme podbradku a jiných problémů, se kterými si nevíte rady.


Výhody této metody:

 • nebolí
 • je to neinvazivní metoda
 • nevyžaduje hojení
 • cenová dostupnost


Liposukce 3. generace představuje neinvazivní terapii pro redukci tukové tkáně, tzn. že nevznikají žádné jizvy, není potřeba žádná anestezie ani žádný čas na rekonvalescenci, nervová a svalová tkáň zůstane nezměněná. Je to tedy moderní bezbolestná a vysoce účinná alternativa bolestivé chirurgické liposukci, díky níž odstraníme tukové polštářky, které jsou velmi obtížně odstranitelné dietou či cvičením.

Použitím ultrazvukové hlavice během liposukce 3. generace velice efektivně tvarujeme postavu a zároveň zlepšujeme elasticitu, strukturu pokožky a do jisté míry i celulitidu. Vitalizujeme vazivové tkáně a aktivujeme lymfatický systém, což je velmi důležité pro náš úspěch. Kombinace termální a mechanické energie teplem naruší membránu tukových buněk, tuk se uvolní, dostane se do mezibuněčného prostoru a následně je přirozeně odplaven lymfatickými a močovými cestami ven z těla. Jakmile se tuk dostane do jater, není už rozdíl mezi tukem rozpuštěným při ošetření a tukem z potravy - oba jsou přirozeně zpracovány. Už po jedné léčbě, trvající maximálně 40 minut, se dostavují viditelné výsledky. Redukce objemu v rámci liposukce 3. generace během jednoho ošetření může být o 2 až 8 cm. Další kůry výsledný efekt prohloubí a zvýrazní, nejdříve by se měly opakovat zhruba po 2-3 týdnech a doporučuje se série 5-ti ošetření. Pro zachování příznivého výsledku je však vhodné dodržovat zdravý jídelníček a mít dostatek pohybu.

Doporučení před návštěvou:

 • omezit tučná, kalorická a ostrá jídla
 • omezit alkohol a kávu
 • zvýšit příjem tekutin


Kdy se návštěva nedoporučuje:

 • těhotenství a během šestinedělí
 • kovové implantáty v ošetřované části těla
 • nemoci srdce a kardiostimulátor
 • vysoký krevní tlak, trombóza
 • léky proti srážení krve nebo hormonální (prednisone)
 • choroby jater, ledvin a lymfatického systému
 • chronické onemocnění imunity, kůže a poruchy hojení
 • rakovina, nádorová onemocnění, epilepsie, cukrovka
 • nezhojené jizvy
 • nepodstupujte kůru častěji než 2x týdně, nekombinujte s jinými kůrami a masážemi
 • štítná žláza

 

Odstranění pigmentových skvrn

Pigmentové skvrny mohou mít příčinu jak v samotné kůži, tak ve vnitřním organismu. K pigmentacím má sklon přesušená, poškozená a zjizvená kožní tkáň.. Z vnitřních faktorů hrají roli hormony, nedostatek vitamínů, příjem určitých léků a nedostatečná funkce jater. Pigmentové skvrny vznikají také v důsledku vystavení slunečnímu záření. Uvnitř lidské pokožky vytvářejí melanosomy, to jsou okrouhlé nebo ovoidní útvary, kde se vytváří pigment melanin. Dostane-li se UV záření na buněčné jádro, dochází k poškození DNA, a tím i poškození buněk. Pokožka začne působit proti poškození, přičemž zvláštní buňky melanocyty v pokožce začnou produkovat barvivo melanin. Dostane-li se UV světlo na tento melanin, dochází k okysličení a melanin se změní na složitý melanosom a vzniká zhnědnutí. Díky přístroji Dermax Wave Vás však již déle pigmentové skvrny trápit nemusí!

IPL (intenzivní pulsní světlo) způsobuje jejich následné vytlačování na povrch, následkem čeho se začnou ve slabých vrstvách od kůže odlučovat (je možné odstranit pouze pigment, který je uložen na povrchu, protože světlo se nedostane až pod samé ložisko skvrny, takže "starý" pigment v kůži stále zůstává, povrch se ale zesvětlí nebo i odstraní - v tomto případě je NUTNÉ po zákroku dlouhodobě používat krémy s vysokým UV faktorem a snažit se pleť přímo nevystavovat slunci nebo soláriu, jinak hrozí opětovný návrat pigmentace.

Ošetření probíhá tak, že se nasadí ochranné brýle (IPL vydává světelné záblesky), na místo se nanese vrstva gelu a následně se místo ošetří (tzv. obliká). Po ošetření se gel omyje a nanese se krém s UV faktorem nebo mast. Ošetření trvá individuálně dle množství pigmentace a cena se odvíjí od množství impulsů. Během ošetření jsou na pleti cítit slabá štípnutí při každém záblesku. Po ošetření můžete v pleti cítit horkost (u citlivějších slabé pálení), která většinou do 20minut odezní, je to bezprostřední reakce na ošetření. Ihned po ošetření je možné v běžných aktivitách pokračovat.

Aby mělo ošetření smysl a viditelný efekt, je nutné ho opakovat nejméně 3-5x !!! Počet ošetření je individuální zde záleží na druhu pleti a dalších aspektech. Cena se odvíjí od množství pulsů. Termín další návštěvy vypočítá počítač za pomoci SKINWARE Diagnostiky.

Aby se vyloučilo působení fotosenzibilizačních látek je důležité nepoužívat parfémy na místech, která jsou vystavěna slunci či soláriu. Též je vhodné číst příbalové letáky u léků, které užíváte, zda neobsahují nějaké látky zvyšující citlivost na světlo. Soláriu a přímému slunci se vyhněte také tehdy, pokud máte na pleti čerstvé jizvičky po úrazu či nějakém zákroku.

Rozlišujeme mezi 3 typy melanosomů: foemelanosom (červené a žluté tónování), DHICA eumelanosom (hnědé tónování) a DHI eumelanosom (červené tónování)

 

CENY Permanentní odstranění chloupků

SPECIÁLNÍ AKCE:
podpaží + třísla + lýtka + holeně        1.500 Kč
při zakoupení 5 ošetření získáte 6. ZDARMA

Horní nebo dolní ret                300 Kč                          
Obličej + brada                        500 Kč
Podpaždí                                 700 Kč
Třísla – bikini line                    700 Kč
Brazílie                                 1.000 Kč
Lýtka + holeně                     1.000 Kč
Nohy celé                             1.500 Kč
Zadeček                               1.000 Kč

cena je uvedena za jedno ošetření
ostatní partie či řešení individuálních problémů info v salóně

 

CENY Omlazení - rejuvenace

Obličej                               300 Kč
Obličej, krk, dekolt            500 Kč

 

CENY Další ošetření

1 impulz                             50 Kč

 

CENY Kavitace

Podbradek                        400 Kč
Ruce (obě)                        700 Kč
Břicho                              500 Kč
Břicho, boky                    800 Kč
Stehna (obě)                    800 Kč                   
Stehna, zadek               1.200 Kč

Při zakoupení 4 ošetření získáte 5. ZDARMA


Více zde: www.salon-afrodita.com/cenik