Kosmetické služby

DREAMWEAVE MASCARA

Umělé řasy, schované v elegantním zlatém pouzdře. Řekněte sbohem černým otiskům nad a pod očima jako medvídek panda a místo umělých řas vyzkoušejte novou řasenku přímo z Anglie, která se vám nerozmaže za celý den. Řasy prodlouží až trojnásobně a dodá hustotu, které jste chtěli dosáhnout celý život.

Tato řasenka na bázi silikonu s pružným stětečkem nános za nánosem přilne k řasám jako magnet a dodá dramatický efekt a ani po třech nánosech nebudete mít žádné žmolky. A to nejlepší na konec – večer můžete řasenku smýt jen vodou (i když někteří tvrdí, že vydrží 3 až 4 dny bez rozmazání).

 

DreamWeave Lash Magnet Mascara 
Originální DreamWeave 'Lash Magnet Mascara' řasenka, byla vyvinuta podle požadavků mezinárodní poptávky. Tato průkopnická, řasy prodlužující řasenka s hedvábným nylonem a silikonem, perfektně přilne k řasám a zůstane bez porušení, v podmínkách, kdy to potřebujete nejvíce, díky použití nejnovější ‘cuting-edge’ technologie.
Tato řasenka, přezdívaná v Anglii odborným tiskem a časopisy pro ženy jako 'umělé řasy v tubičce’, pokryje každou vaši řasu silikonovým povlakem, který je prodlužuje a vytvoří dramaticky delší a zároveň kompletně nerozmazatelné a bez žmolků, které vydrží celý den a noc. Řasenka nové generace, má pružnou nánášecí tyčinku, která bez námahy řasy pročesává a vytváří dramatický efekt.
Toto je horký favorit mezi celebritami a televizními vizážisty ve Velké Británii a jiných zemích. Tato ‘zázračná’ řasenka vnáší revoluci do kosmetického průmyslu.
Lash Magnet obsahuje mimo jiné magnesium stearate na dobrou přilnavost a nylon na docílení hedvábného efektu a nežmolkování.

 

 

DreamWeave Lashconstruct Mascara 
DreamWeave & Co vyvinuli zcela nový, unikátní systém používající ‘WIDE LASH’™ (široké řasy) technologii, která dodá řasám hustotu a vyživuje kořínky a řasy, s výsledky viditelnými již po 15 dnech.
*TOTO JE ŘASENKA S VÝŽIVNÝMI LÁTKAMI*
Po nanesení DreamWeave řasenky, jsou řasy okamžitě dramaticky delší, bez těžkého žmolkovatého nánosu. Povlak na řasách je pružný, neotiskne se a nebudete vypadat jako medvídek panda, ani na konci dlouhého a náročného dne. Díky ‘go to bed’ technologii, můžete v této řasence i spát a ráno se probudíte se stále perfektními řasami. Lashconstruct obsahuje mimo jiné panthenol, který vyživuje řasy a biotinoyl tripetide-a, který je také ošetřením řas s efektem na hustotu a růst (=délku).

 

 

Efekt umělých řas

 • Žádné otisky nad a pod očima = žádné PANDA oči
 • Nerozmazává se
 • Prodlužuje řasy
 • Dodává řasám hustotu
 • Mnohem kvalitnější než luxusní řasenky a hlavně za ½ poloviční cenu
 • Perfektně přiléhá na řasy
 • Nezanechává žádné žmolky
 • Večer lehce smývatelná vodou
 • + zlatá řasenka má vyživující účinky/ léčba řasenkou
 • Drží v extrémních podmínkách, např. při sportu a pocení
 • Lze aplikovat na umělé řasy (skvělá před doplněním a na spodní řasy = skvělý doplněk prodeje k umělým řasám)
 • Pokud dostanete např. přímý zásah vodou, tak jen prstem setřete a nezanechá černé šmouhy jako jiné řasenky

 

CENY

Černá řasenka - DreamWeave Lash Magnet Mascara 490,-

Zlatá řasenka - DreamWeave Lashconstruct Mascara 535,-