Cambridge Diet           

Cambridge Weight Plan je program, jehož hlavním cílem je změna životního stylu, stravovacích návyků a ztráta přebytečných kil. Program je založený na dlouhodobé kontrole váhy, pohybu a správné výživě. Zakladatelem tohoto programu je celosvětově uznávaný expert na problematiku obezity, koronárních onemocnění a nemoci srdce Dr. Alan Howard. Jeho cílem bylo nalézt takovou formu výživy, která by lidem umožnila kontrolovat a snižovat váhu.

Cambridge Diet obsahuje vysoce hodnotné bílkoviny a minimální množství tuků, Jedna porce obsahuje 33% DDD (doporučená denní dávka) vitaminů, minerálů a stopových prvků. Dieta může úplně nahradit běžnou stravu. Denní příjem 415 až 554 kcal znamená, že v nejkratším možném čase ztratíte nadbytečné kilogramy a rychle získáte zpět ideální váhu.

Rychle snížit nadváhu neznamená, že se ztracená kila stejně rychle vrátí. Rychle znamená pouze to, že dietu nebudete muset užívat dlouho.

Redukční program Cambridge Weight Plan, jehož součástí jsou klinicky testované nízkokalorické produkty Cambridge Diet, je velice flexibilní.Pro rychlý a bezpečný úbytek váhy jsou Cambridge Diet doporučeny jako jediný zdroj výživy (pod odborným dohledem). Jako náhrada jednoho až dvou jídel jsou ideální pro pomalé snižování nadváhy a zlepšení kondice. Cambridge Diet jsou tedy ideální jako doplněk vaší běžné stravy. Jedna porce vám dodá 33 % DDD vitamínů, minerálů, stopových prvků.
Program Cambridge Weight Plan je složen z několika etap, které je v průběhu procesu nutné dodržet.

Prvním krokem je konzultace s certifikovaným poradcem, který vás po celou dobu programu povede. Druhým krokem je proces hubnutí, kdy užíváte dietu jako jediný zdroj výživy, dbáte na pitný režim a pravidelně cvičíte. Třetím krokem je stabilizace, ve které postupně projdete několika kroky s přechodem na pevnou stravu. Zároveň se stanoví optimální denní příjem kalorií, který vám zaručí dlouhodobé udržení získané váhy. Posledním krokem, a tím nejtěžším, je udržení získané váhy. V tomto stadiu je nejdůležitější nevrátit se ke starým stravovacím návykům, omezit tuky a cukry, dopřát si dostatek zeleniny, vlákniny a samozřejmě pohybu.

V průběhu a po ukončení Cambridge Weight Plan programu si osvojíte nejen správné stravovací návyky, ale také principy zdravého životního stylu.

Cambridge diet - je vyvážená, bezpečná a klinicky testovaná dieta, která vám změní život

Cambridge dieta - to je konec neúspěšného hubnutí

 
Výživový Cambridge program je vhodný:

• pro bezpečné, intenzivní a zdravé hubnutí
• pro udržení ideální váhy
• pro pozvolné hubnutí jako náhrada jednoho až dvou jídel
• jako zdravá, vyvážená náhrada stravy

Šiiroký sortiment polévek, kaší, koktejů a nápojů vám zajistí pestrost jídel v průběhu celého programu. Vybírat můžete ze 6 druhů polévek, 11 sladkých koktejlů (lze z nich vytvořit také puding), 7 tyčinek, 3 kaší, 2 sladkých nápojů a 1 slaného.

 

Detoxikační balíček – zhubnu a podpořím imunitu

  • 14 denní redukce Cambridge diet/3-6 kg váha+5-8cm obvod dolů/
  • 4x lymfodrenáž s infraohřevem
  • 1 balení kapslí 100%bio ananas-enzym bromelin-rozbíječ tuků
  • 4x odkyselující čistící nápoj 0,3 dcl na podporu redukce a energie

14 dní relaxuji a hubnu: 3.800,-   

 

Balíček EFEKT BODY FORM – zhubnu a zpevním se

  • 14 denní redukce Cambridge diet /2xdenně cambridge + 1 racio jídlo/
  • 2x kavitace-přístrojová liposukce problémových partií
  • nebo 4x lymfodrenáž nebo 10x vibrační plošina –formování a zpevnění partií
  • 1x balení kapslí 100% bio ananas-rozbíječ tuků,zrychlení spalování

14 dnů hubnu a zpevňuji :  2.950,-   

 

Balíček REDUKCE A KONDICE - zhubnu a rozhýbu se

21 denní redukce Cambridge diet/5-8 kg váha/6-10 cm obvod dolů/
11x BODY-SPACE
1x balení kapslí 100%bio ananas – rozbíječ tuků, zrychlení spalování
3 týdny hubnu, hýbu se, ubývám na obvodu, zlepšuji svoji kondici                               

21 dní hubnu a hýbu se :  4.850,-
 

 

OČISTNÝ balíček - podpora imunity

  • vyčištění těla, zlepšení zdraví
  • vhodné při alergiích, chronických onemocněních dýchacích cest, únavovém syndromu, otocích, trávících obtížích, plísních, gynekologických potížích - candidě, hormonální dysbalanci, zácpě, dlouhodobé antikoncepci, plánovaném otěhotnění, kloubních potížích, pomalém spalování a nadváze, poruchách spánku, akné, po léčbě antibiotiky a kortikoidy

Měsíční detoxikační kúra: 2.750,-

 

Další info zde:  www.hubnuti-a-dieta.cz